Ako nakupovať

Spoločnosť JaM rozdelilo našich zákazníkov na tri predajné skupiny: veľkoobchod, internetový predaj a maloobchod

Veľkoobchod

Vážení Zákazníci, ktorí majú záujem odoberať pravidelné množstvo tovaru týždenne, alebo mesačne, kontaktujú naše obchodné oddelenie pána Lukáša Minaroviča, aby Ste si mohli dohodnúť obchodné stretnutie s cieľom prediskutovať cenové relácie, zákaznícky servis, odbery, kvalitu produktov, a ostatné podmienky.

Internetový predaj

Ak Vy "Vážený Zákazník", ktorý preferujete formu nakupovania cez internet v menších množstvách, spoločnosť JaM pre Vás pripravila internetový obchod priamo na tejto webovej stránke. Veľmi jednoducho možete nakúpiť ktorýkoľvek produkt z našej ponuky. V prípade potreby upresnenia špecifikácie tovarou kontaktujte predajnu pani Janu Minarovičovú.

Maloobchod

Spoločnosť JaM má maloobchodnú predajňu v Trnave na Špačinskej ulici č. 106. Všetky ponúkané produkty, ktoré sa nachádzajú na www.minar.sk je možné si zadovážiť v podnikovej maloobchodnej predajni v deň návštevy predajne. V prípade, že nebude Vami vybraný tovar (alebo jeho množstvo) z našej ponuky k dispozícií, doba doručenia do nášho veľkoskladu je 1-2 dni

Kategórie

Doručenie tovaru

Pri nákupe nad 150€ Vám doručime tovar ZADARMO

zákaznícky servis

Po-Pia: 08.00 - 17.00
So: 08.00 - 12.00
0908 831 355
lukas.minarovic@gmail.com